WR06X4303FTL
MFR.Part #
WR06X4303FTL
JLCPCB Part #
C170597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS