WR06X4121FTL
MFR.Part #
WR06X4121FTL
JLCPCB Part #
C170593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS