WR06X39R0FTL
MFR.Part #
WR06X39R0FTL
JLCPCB Part #
C168318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS