WR04X5100FTL
MFR.Part #
WR04X5100FTL
JLCPCB Part #
C168236
Description
-55℃~+155℃ 50V 510Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS