WR06X3002FTR
MFR.Part #
WR06X3002FTR
JLCPCB Part #
C431885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount