WR06X9100FTL
MFR.Part #
WR06X9100FTL
JLCPCB Part #
C168363
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS