WR06X3001FTL
MFR.Part #
WR06X3001FTL
JLCPCB Part #
C163913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS