WR06X24R9FTL
MFR.Part #
WR06X24R9FTL
JLCPCB Part #
C170532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS