WR06X2321FTL
MFR.Part #
WR06X2321FTL
JLCPCB Part #
C170525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS