MR08X101 JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR08X101 JTL
JLCPCB Part #
C2918669
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS