WQCW1608Z0J9N5PB
MFR.Part #
WQCW1608Z0J9N5PB
JLCPCB Part #
C6926048
Package
0603
Description
135mΩ 700mA 9.5nH AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS