WR06X1741FTL
MFR.Part #
WR06X1741FTL
JLCPCB Part #
C334773
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS