WLSS127PZ0M120LB
MFR.Part #
WLSS127PZ0M120LB
JLCPCB Part #
C17646347
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 24.3mΩ 4.9A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS