WR06X14R7FTL
MFR.Part #
WR06X14R7FTL
JLCPCB Part #
C172214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS