WR06X1471FTL
MFR.Part #
WR06X1471FTL
JLCPCB Part #
C170471
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS