WR12X3402FTL
MFR.Part #
WR12X3402FTL
JLCPCB Part #
C368231
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS