WR06X1242FTL
MFR.Part #
WR06X1242FTL
JLCPCB Part #
C163854
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS