WR12X165 JTL
MFR.Part #
WR12X165 JTL
JLCPCB Part #
C2612488
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS