WR06W3R16FTL
MFR.Part #
WR06W3R16FTL
JLCPCB Part #
C367751
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.16Ω 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS