WR02W5R10FAL
MFR.Part #
WR02W5R10FAL
JLCPCB Part #
C171931
Description
-55℃~+125℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 25V 5.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS