WR06W1R82FTL
MFR.Part #
WR06W1R82FTL
JLCPCB Part #
C367735
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.82Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS