WW12RR010FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12RR010FTL
JLCPCB Part #
C5356680
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W ±1% ±70ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS