WR04X82R5FTL
MFR.Part #
WR04X82R5FTL
JLCPCB Part #
C172134
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS