WF12P5R60FTL
MFR.Part #
WF12P5R60FTL
JLCPCB Part #
C431873
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 500mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS