WF12P2R40FTL
MFR.Part #
WF12P2R40FTL
JLCPCB Part #
C431876
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 500mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS