WR04X6803FTL
MFR.Part #
WR04X6803FTL
JLCPCB Part #
C168245
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS