WF08U1502DTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF08U1502DTL
JLCPCB Part #
C2982570
Package
0805
Description
125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS