WR04X6340FTL
MFR.Part #
WR04X6340FTL
JLCPCB Part #
C172109
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS