WR04X5600FTL
MFR.Part #
WR04X5600FTL
JLCPCB Part #
C170336
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS