WR08W5R62FTL
MFR.Part #
WR08W5R62FTL
JLCPCB Part #
C367878
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS