WR04X515JTL
MFR.Part #
WR04X515JTL
JLCPCB Part #
C368437
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS