WR04X2940FTL
MFR.Part #
WR04X2940FTL
JLCPCB Part #
C334677
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS