WF06T2003FTL
MFR.Part #
WF06T2003FTL
JLCPCB Part #
C384463
Package
0603
Description
100mW 200kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS