WR04X4992FTL
MFR.Part #
WR04X4992FTL
JLCPCB Part #
C168234
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS