RT0402CRD074K42L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402CRD074K42L
JLCPCB Part #
C4032396
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS