WR04X3833FTL
MFR.Part #
WR04X3833FTL
JLCPCB Part #
C172061
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS