WF04H2003BTL
MFR.Part #
WF04H2003BTL
JLCPCB Part #
C5158159
Description
200kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS