WR04X22R0FTL
MFR.Part #
WR04X22R0FTL
JLCPCB Part #
C163821
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS