WR04X202JTL
MFR.Part #
WR04X202JTL
JLCPCB Part #
C168256
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS