SR04X2702FTL
MFR.Part #
SR04X2702FTL
JLCPCB Part #
C6496255
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS