WR04X2003FTL
MFR.Part #
WR04X2003FTL
JLCPCB Part #
C305297
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS