SR06X2003FTL
MFR.Part #
SR06X2003FTL
JLCPCB Part #
C7319009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS