WR04X1742FTR
MFR.Part #
WR04X1742FTR
JLCPCB Part #
C340651
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount