WW25PR270JTL
MFR.Part #
WW25PR270JTL
JLCPCB Part #
C6002159
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS