WF12P1R10FTL
MFR.Part #
WF12P1R10FTL
JLCPCB Part #
C431875
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 500mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS