WR04X1581FTL
MFR.Part #
WR04X1581FTL
JLCPCB Part #
C305295
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS