WF12P331JTL
MFR.Part #
WF12P331JTL
JLCPCB Part #
C7466172
Description
200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS