WR04X1541FTL
MFR.Part #
WR04X1541FTL
JLCPCB Part #
C396136
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS