WR04X1473FAL
MFR.Part #
WR04X1473FAL
JLCPCB Part #
C368406
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS