WR04X1272FTL
MFR.Part #
WR04X1272FTL
JLCPCB Part #
C168200
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS